До 80-річчя Української повстанської армії та Дня захисників і захисниць України «ГОЛОСИ БОРОТЬБИ»

Дата: 20.10.2022 11:37

Цього року вшановуємо сучасних захисників і захисниць України та воїнів УПА під гаслом «Боролись! Боремось! Поборемо!».

Україна має унікальну історію воїнства. Кожна її сторінка сповнена звитягами різних поколінь оборонців рідної землі, які сформували особливий характер та образ сучасних захисників і захисниць України. Їхніми провідними рисами є патріотизм і відчайдушність, відвага і честь.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти до Дня захисників і захисниць України та 80-річчя Української повстанської армії розробив презентацію «Голоси боротьби», присвячені визвольній боротьбі Українського народу, повстанцям та учасницям визвольного руху, які виборювали державність і незалежність. Ця презентація підготовлена Українським інститутом національної пам’яті. Зазначені матеріали можуть використовувати заклади освіти та центри  національно-патріотичного виховання, краєзнавці, працівники туризму та станцій юних туристів.

Презентація Українського інституту національної пам’яті

Інформаційні матеріали до 80-річчя Української повстанської армії та Дня захисників і захисниць України «ГОЛОСИ БОРОТЬБИ»

Зміни положення про Міністерство освіти і науки України - National  Repository of Academic Texts