Інформує податкова!

Дата: 24.10.2022 16:10

Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що згідно із вимогами п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України та розділом VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами,  платники податків зобов’язані повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, (у разі наявності, виникнення, зміни типу об’єкта оподаткування) контролюючий орган за основним місцем обліку, шляхом подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. № 20-ОПП). Повідомлення за ф. № 20-ОПП необхідно подавати до органу ДПС усім платникам податків, як юридичним особам, так і фізичним особам – підприємцям незалежно від системи оподаткування. У Повідомленні за ф. №20-ОПП вказується інформація про всі об’єкти оподаткування, що є власними, орендованими або переданими в оренду. Повідомлення за ф. № 20-ОПП можна подати за допомогою ІТГ «Електронний кабінет».

Дрогобицька ДПІ