Для суб'єктів підприємницької діяльності Zoom вебінар на тему "Питання оподаткування волонтерської діяльності фізичних осіб та громадських організацій"

Дата: 25.10.2022 09:42

Шановні платники податків!

25 жовтня 2022 року Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено  вебінар,  для платників податків Львівської області на тему:

Доповідачі:

Володимир Коваль - начальник управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Львівській області;

Наталія Чичкевич– начальник відділу адміністрування податку на прибуток, неприбуткових установ і організацій та спрощеної системи оподаткування  ГУ ДПС у Львівській області.

Початок реєстрації в програмі Zoom: 10 год. 55 хв.

Початок вебінару: 11 год. 00 хв.

Запрошуємо взяти участь у вебінарі всіх зацікавлених. Кількість підключень до однієї сесії не більше 99 осіб.

Модератор заходу: Наталія Желізняк – начальник відділу комунікацій з громадськістю  ГУ ДПС у Львівській області.

При наявності програми Zoom, підключитись до вебінару можна за наступним посиланням:

Або ж Ви можете скористатись веб-версією Zoom:

ідентифікатор вебінару: 725 8953 9256

код доступу: : 7qDHFt