Інформація щодо Висновку з оцінки впливу на довкілля

Дата: 26.10.2022 10:37

щодо Висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) Тинівського родовища (в інтервалі глибин від денної поверхні до 400 м, від 650 м - без обмеження по глибині (за виключенням Грушівського родовища) Львівська область, Дрогобицький та Самбірський райони. Спорудження свердловин №10-Чайковицька, №100-Тинівська, №101-Тинівська, №102-Тинівська. №103-Тинівська, №104-Тинівська, №105-Тинівська Тинівської площі».

Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, враховуючи дані, наведені у звіті з оцінки впливу на довкілля та з урахуванням наявної інформації, вважає допустимим провадження планованої діяльності. (Реєстраційний номер справи на сайті Єдиного реєстру ОВД – 20226169584, номер висновку – 03.02- 20226169584/2, дата видачі – 21.10.2022 р.).

ТОВ «ГОРИЗОНТИ», 79005, м. Львів, вул. Академіка Павлова, буд. 6ц, кв.7

Інформаційні повідомлення – Педагогічний факультет