Співпраця освітян триває

Дата: 26.10.2022 15:33

24 жовтня 2022 року на базі Вороблевицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів зусиллями кафедри психології і кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти проведено науково-методичний семінар на тему «ІМІДЖ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ». Модератор – доцент Юрій Калічак.

У семінарі взяли участь учителі Вороблевицького ЗЗСО, викладачі факультету історії, педагогіки та психології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Із вітальним словом до учасників звернувся Голова Меденицької селищної ради Михайло Живчин.

Доповіді виголосили: доцент Юрій Калічак (Складові іміджу сучасного педагога), доцент Олександр Посацький (Психологічний котекст формування іміджу сучасного вчителя), директор Вороблевицького ЗЗСО Михайло Бунь (Креативність учителя НУШ).

На численні запитання присутніх вичерпні відповіді надали очільник Меденицької територіальної громади Михайло Живчин та очільник відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради Ярослав Куцик.

Наприкінці заходу його організатори узагальнили результати науково-методичного семінару та подякували всім присутнім за надзвичайну активність і плідну співпрацю.