170 хромбуків для Дрогобицького району від ООН та компанії Google. Відділ освіти, культури, молоді і спорту Меденицької селищної ради отримали 12 хромбуків.

Дата: 31.10.2022 14:53

Війна в Україні спричинила перешкоди для продовження освітнього процесу, проте механзім навчання для українських школярів та студентів повинен функціонувати на належному рівні.

Відтак Дрогобиччина отримала 170 нових хромбуків для кожної територіальної громади району, щоб навчання на Дрогобиччині відбувалось вчасно та якісно. При розподілі хромбуків для району, Дрогобицькою РВА враховувалось ряд факторів: кількість учнів, кількість педагогічних працівників, кількість учнів на один комп'ютер, а також наявність бюджетних коштів із забезпечення закону захищених статей із забезпечення галузі освіти в 2022 році.

Нове обладнання начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк передав керівникам освітніх закладам Дрогобиччини:

Дрогобицька ТГ отримала 80 хромбуків;

Трускавецька ТГ — 29 хромбуків;

Бориславська ТГ — 34 хромбуки;

Меденицька ТГ — 12 хромбуків;

Східницька ТГ — 15 хромбуків;

Усі хромбуки призначені для роботи дистанційного навчання для внутрішньо переміщених вчителів, котрі зараз працюють в нашому районі, а також і для місцевих освітян.

За рекомендацією Департаменту освіти у науки ЛОВА, розподіл хромбуків покладено на місцеві адміністрації відповідних відділів (управлінь).

Додамо, що передачу нової техніки для освітніх та навчальних закладів, ініціювало Міністерство освіти і науки України, спільно із Державною науковою установою “Інститут освітньої аналітики”, Освітнім Кластером у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародною неурядовою організацією “Save the children” та компанії Google.

Дрогобицька районна державна адміністрація

Картинки ноутбуки (50 фото) • Прикольные картинки и позитив