9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 08:38

Шановні працівники закладів культури, бібліотек, учасники мистецьких колективів Меденицької громади і всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ваша діяльність – благородна справа. Навіть в такий складний для нашої крани час Ви намагаєтесь дарувати  людям радість, нести культуру до кожної душі, створювати свято, яке зараз необхідне, особливо для наших  діток. Ви формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури, робите навколишній світ кращим і добрішим.

Тож, бажаю мирного неба, здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашої громади та країни.

З повагою, селищний голова

Михайло Живчин

День української писемності та мови 2021 — привітання у картинках та  листівках - Телеграф