«Час діяти, Україно!».Роботу розпочато.

Дата: 09.11.2022 15:14

З метою реалізації питання проживання внутрішньо переміщених осіб Меденицька селищна рада взяла участь у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», організатором якого є Фонд "МХП-Громаді" Фонд «МХП – Громаді», та стала переможцем даного конкурсу.

На території Меденицької громади розпочалися роботи по поточному ремонту недіючого садочку в     с. Верхній Дорожів для розміщення внутрішньо переміщених осіб завдяки конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти , Україно!».

Закупівля обладнання відбувається в межах Проєкту «Поточний ремонт в приміщенні недіючого садочку с.Верхній Дорожів для розміщення внутрішньо переміщених осіб» за підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді» та МХП. За кошти Благодійного фонду «МХП-Громаді» та МХП  придбано металопластикові вікна на суму 100 000 грн.

Відбір для проведення зовнішньої оцінки проектів | Громадський Простір