ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА ЖИВЧИНА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 20.11.2022 12:29

Цього року працівники сільського господарства України святкують своє професійне свято 20 листопада.

Свято працівників сільського господарства було встановлено згідно з Указом Президента №428/93 від 7 жовтня 1993 року.

Це свято гідних, сильних та прекрасних людей, які трудяться на благо нашої рідної країни, а особливо тапер, коли треба працювати вдвічі більше.

Сільськогосподарська галузь є однією з основних на теренах Меденицької громади.  Вона забезпечує надходження до місцевого бюджету, надає робочі місця жителям нашої громади, несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність.

Щиро вітаю керівників та трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерські господарства Меденицької  громади, ветеранів галузі з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Бажаю не боятися труднощів та плідної праці. Бажаю кожного разу досягати мети,  та насолоджуватися щедрими врожаями своїх ідей, своєї роботи. Здоров'я вам та бравих сил, геніальних ідей та вдалих посівів, сприятливих умов для результативної діяльності та чудового настрою для прекрасного життя!

18 Листопада, 2022 – Богородчанська селищна рада