Віче до Дня Гідності і Свободи

Дата: 25.11.2022 13:23

21 листопада Дня Гідності та Свободи в Меденицькій громаді відбулося Віче - вшанування патріотизму громадянської мужності учасників подій Революції Гідності, помаранчевої Революції та усіх тих, хто віддав своє життя в час російсько – Української війни.

Усі вони проявили неабияку мужність та патріотизм у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.

З поминальної молитви розпочав віче отець Анатолій.

Урочистості відбулися біля пам’ятника " "Борцям за волю України" в смт. Меденичі. Виконання Гімну та Хвилина Пам’яті стали необхідними та звичними атрибутами для такого дійства. Молоді виконавці гарним, теплим словом згадали всіх, хто боровся і бореться за незалежність нашої країни.

Виконувала свої пісні волонтер–виконавець Лілія Кобільник. Виступаючими було вшановано пам’ять про гідний вчинок кожного, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю, хто став на захист прав і свободи національних інтересів українського народу

Слава Героям України!