День пам'яті жерв Голодомору 1932 - 1933 років

Дата: 26.11.2022 08:38

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів. Цього року це буде 26 листопада.
"Запали свічку"- вшануйте пам’ять убитих голодом.  Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову росія  переслідує  мету - знищення українців, як колись під час Голодомору 1932 – 1933 років. Наймаштабнішим за кількістю людських жертв був цей Голодомор. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

Наше сьогодення вчить: щоб слугувати запобіжником проти повторення трагедій і злочинів минулого, наша пам’ять має бути живою і чесною, а в ставленні до тих, хто вчиняє злочини проти людства, не повинно бути подвійних підходів.

Тому цьогорічне вшанування пам’яті жертв Голодомору проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

26 листопада, о 16:00, долучіться до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

26 листопада Україна і світ вшанують пам'ять жертв Голодомору-геноциду