31 РІК ТОМУ НА РЕФЕРЕНДУМІ УКРАЇНЦІ ЗРОБИЛИ СВІЙ ІСТОРИЧНО ВАЖЛИВИЙ ВИБІР

Дата: 01.12.2022 20:35

Після того, як 24 серпня 1991-го Верховна Рада затвердила Акт проголошення незалежності України, проведено грудневий референдум.

1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум на якому винесли лише одне, проте надважливе питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?».

Всеукраїнський референдум 1991 року організували Верховна Рада та уряд.  У референдумі взяли участь 31,8 млн осіб, що становило 84% населення України. З них 28,8 млн осіб (90 %) проголосували «За». Текст Акту, ухвалений Верховною Радою 24 серпня 1991 року, був наведений у виборчому бюлетені. У всіх адміністративних округах більшість населення проголосувало за незалежність України. Тільки після 1 грудня Україну почали визнавати інші країни світу.

Referendum Notice- Health & Dental Plan -