Відремонтовані дороги це не розкіш, а необхідна умова нормального функціонування громади

Дата: 12.12.2022 20:20

В наш непростий час війни основні зусилля покладаються на допомогу Збройним Силам України та нашим україням,які змушені були покинути власні домівки. Допомагаємо у забезпеченні продуктами харчування, речами першої  необхідності побутовою хімією та необхідним знаряддям, ведеться матеріально – технічна підтримка всім необхідним. Неодноразово з Меденицької громади відправлялися машини з продуктами харчування, засобами гігієни, теплим одягом.

Та ми ще мусимо знаходити можливості вирішувати нагальні господарські питання в селах нашої громади. Одним з таких питань було проведення капітального ремонту дороги з твердим покриттям у селі Вороблевичі. З метою уникнення аварійних ситуацій, для зручності переміщення громадян, створення безпечного руху на дорогах громади керівництво Меденицької селищної ради доклало немало зусиль, щоб довести до ладу дорогу, яка вже давно потребувала ремонту. Очільник громади Михайло Живчин проводив неодноразові перемовини з підрядником та шукав способи спрямування коштів в умовах воєнного стану саме на ремонт цієї дороги, розуміючи, що відремонтовані  дороги це не розкіш, а необхідна умова нормального функціонування громади.