Милосердя – найсильніша зброя проти зла

Дата: 26.12.2022 12:45

Наближається до кінця 2022 рік, який був для всіх нас складним і тривожним.

Повномасштабна війна росії проти України внесла корективи не тільки у нашу роботу, але й змінила кожного з нас.

Ми підтримуємо наших воїнів, допомагаємо внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим громадянам, багатодітним сім’ям там усім, хто потрапив у складні життєві обставини. Не обійшли стороною і стареньких немічних людей, осіб з інвалідністю.

Задля того ми співпрацюємо з благодійними фондами та волонтерськими організаціями. Єдність та згуртованість дали нам сили справитися з усіма труднощами та викликами.

Напередодні нового року хочеться сказати найбільше слів вдячності всім тим, хто постійно надавав допомогу: «Благодійний фонд Родини Веселого», директору фонду Андрію Веселому та його команді; Благодійній організації «Фундація Святого Антонія», директору Ользі Павловській та її помічникам; Благодійному фонду «Карітас СДЄ УГКЦ», директору о. Ігорю Козанкевичу, менеджеру з адвокації Лесі Надольській.

Адміністрація КУ «Центр надання соціальних послуг» Меденицької селищної ради в особі директора Оксани Тринчук та від імені всіх тих, хто отримав допомогу висловлюємо слова подяки і низький уклін за Вашу безкорисливу допомогу, людяність та милосердя. Завдяки Вашим наполегливим старанням ми неодноразово отримували продукти харчування, одяг, теплі речі, памперси, миючі засоби, речі першої необхідності.

Ця допомога була вкрай важливою для вразливої категорії населення і такою доречною для тих, хто найбільше її потребує.

В цей нелегкий для нашої країни час Ви своїми вчинками надаєте нам впевненості в завтрашньому дні, сил та наснаги боротися з труднощами, які є сьогодні на нашому шляху. Нехай наша вдячність зігріває Ваші серця.

Сподіваємося на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

Від щирого серця бажаємо усім Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів та Божого благословення!

Разом ми переможемо!

Слава Україні!