Нове навчання – новий досвід в роботі.

Дата: 30.12.2022 09:09

Минулого тижня фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради» взяли участь у тренінгу на тему: «Посилення спроможності здійснювати психосоціальну підтримку ветеранів та їх сімей з питань психічного здоров’я», що проводився у Львові програмою реінтеграції ветеранів IREX. Метою цього проєкту є вирішення проблеми потреб ветеранів у психологічній підтримці шляхом розвитку потенціалу соціальних працівників. Ця програма працює на поглиблення знань про потреби ветеранів та їх родин у сфері психічного здоров’я. Ми вивчали питання стигми та способів протидії її впливу, знайомилися з основними бар’єрами на шляху отримання допомоги та визначальною роллю соціальних сервісів у їх подоланні.

Щирі слова подяки і захоплення від поданого матеріалу, який стане корисним в щоденній роботі  тренерам Ользі Савченко, Наталії Портницькій та Ірині Тичині. Чудово, що Міністерству соціальної політики та Львівській ОВА ці питання є небайдужими, адже кожному з нас дуже важливо розуміти свої почуття, емоції та володіти методами самодопомоги, щоб потім допомогти іншим.