Вітання з Новим 2023 роком голови Меденицької селищної ради Михайла Живчина

Дата: 31.12.2022 20:30

Шановні мешканці Меденицької громади!

Вітаю Вас з наступаючим  2023  роком! Від щирого серця бажаю, щоб цей рік приніс усім перемогу! Приніс мир та спокій в Україні, щедрі здобутки нашій громаді, тепло та затишок у Ваші оселі.

Щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає, а у році прийдешньому аби здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода.

Сьогодні за волю та незалежність України стоїть весь український народ – воїни, волонтери, медики, священнослужителі та енергетики… Кожен на своєму фронті робить неймовірне заради мирного майбуття.

Безмежна подяка Воїнам ЗСУ, які зараз боронять українську землю! Щиро вдячний кожному за волонтерську допомогу та підтримку. Молимося за нашу Україну і за кожного воїна.

Зичу, щоб рік новий дарував тільки позитивні емоції. А всі ті добрі мрії й бажання втілились у життя.

З прийдешнім Новим  мирним роком!

Будьте щасливі!

Привітання з Новим роком 2023