Дата: 10.01.2023 15:59

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

1

Назва предмета закупівлі

«Паливо»

– за кодом  09130000-9 - Нафта і дистиляти (ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-01-05-005738-a

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби у зв’язку з необхідністю забезпечення паливом установи відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради.

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені у відповідному додатку до тендерної документації.

Посилання па процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-01-05-005738-a

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар.

Розмір бюджетного призначення визначено на підставі розрахунку до бюджету на 2023 рік. та становить : 550 000 грн.00коп.

Очікувана вартість предмета: 550 000 грн.00коп.