Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» пропонує підтримку

Дата: 11.01.2023 16:09

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), що працює  в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи.

Наша Організація активно працює у цьому напрямку, надаючи всіляку психосоціальну допомогу і підтримку мешканцям України з 2014 року. Також  у нас  безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих, а зараз і дітей, за номером нашого телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.

+38097-304-69-93   +38063-637-57-64   +38066-579-26-51

hanna.yasnaia-vilenska@peopleinneed.net