Міжнародний медичний корпус надає допомогу

Дата: 13.01.2023 12:54

Днями внутрішньо переміщеним особам Меденицької територіальної громади Міжнародний Медичний Корпус надавав гуманітарну допомогу у вигляді санітарно – гігієнічних наборів для кожного. Представники даної благочинної організації надавали такі набори власноруч, побувавши безпосередньо у кожному селі громади, де проживають біженці. Також санітарно – гігієнічні набори роздавали у селищній раді в смт. Меденичі.

Декілька слів про Міжнародний Медичний Корпус - це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку. Міжнародний Медичний Корпус був заснований у 1984 році лікарями-волонтерами та медсестрами, та є приватною, добровільною, неполітичною та неконфесійною організацією.

Дякуємо за надану допомогу та надіємося на подальшу співпрацю.

International Medical Corps (IMC) - Somali Jobs - somalijobs - somalia jobs  - somalijobs net