Навчально- методичні заняття з цивільного захисту

Дата: 01.02.2023 10:12

31 січня у місті Бориславі пройшли навчально – методичні заняття з цивільного захисту, метою яких було підвищення рівня знань фахівців та вдосконалення навичок захисту населення і територій в умовах надзвичайних ситуацій.

На заході були представники Головного управління ДСНС України у Львівській області та Дрогобицького районного управління ДСНС, представники департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації та Дрогобицької районної військової адміністрації.

У навчанні взяли участь голова Меденицької територіальної громади Михайло Живчин та начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Меденицької селищної ради Андрій Ванівський.

Захід проходив у два етапи. На базі 7 Державного пожежно - рятувального загону учасники збору оглянули зразки пожежної техніки й техніки сил цивільного захисту. А в залі засідань виконавчого комітету Бориславської міської ради Бориславська міська рада відбувся навчальний семінар, де кожен з доповідачів ділився досвідом у галузі цивільного захисту. Наголошено було на необхідності у кожній територіальній громаді функціонування системи цивільного захисту щодо захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій.

Як приклад наводили роботу пожежно – рятувального підрозділу Меденицької територіальної громади, який вже певний час успішно функціонує.

Основні теоретичні питання галузі озвучили: заступник начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області, полковник служби цивільного захисту Валерій Глобенко, начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Львівській області, полковник служби цивільного захисту Іван Базів, начальник Дрогобицького районного управління ДСНС України у Львівській області, полковник служби цивільного захисту Олег Кобилецький.

Такі навчальні семінари є дуже корисними та необхідними у час повномасштабної війни.

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять