Опитування громадян

Дата: 06.02.2023 12:22

Львіська обласна військова адміністрація проводить опитування жителів Львівщини щодо пророблених заходів в умовах військового стану та в подальшому покращення роботи адміністрації.

В цьому опитуванні пропонуємо оцінити діяльність обласної військової адміністрації від лютого 2022 року. Це стосується роботи у військовій, соціальній, культурній сферах, а також цивільного захисту, економіки та бізнесу.     Разом з тим респонденти зможуть оцінити рівень довіри до обласної військової адміністрації та вказати напрями, які на думку людини, повинні бути ключовими у її діяльності.

Опитувальник складається з 11 загальних запитань, а також містить блок, де потрібно вказати загальну інформацію про себе.

Форму, що міститься за посиланням https://forms.gle/uKUaFepHrcRSFjba8

Посилання буде активне впродовж місяця, до 2 березня включно.

Сумські освітяни опитують батьків школярів для оцінки якості дистанційної  освіти — SumyToday