Як обміняти лампи розжарювання на ЛЕД-лампи

Дата: 08.02.2023 12:18

У Львівській області почала діяти програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

Програма працюватиме за таким алгоритмом:

• людина приносить 5 справних ламп розжарювання у відділення «Укрпошти», де обмінює їх на енергоощадні. Обмін відбуватиметься двома шляхами.

Перший – особисто прийти у відділення «Укрпошти». З собою варто мати паспорт, ідентифікаційний код та 5 ламп розжарювання. Обміняти лампочки можна лише раз. При цьому зробити це можна і за себе і за будь-якого члена сім’ї. Для цього зі собою обов’язково потрібно мати пакет вищезазначених документів на кожну людину.

Другий – через реєстрацію в «Дії», який запрацює найближчим часом:

• у меню «Послуги» знайти розділ «Обмін лампочок»;
  • ввести ваш номер телефону та адресу відділення, в якому збираєтеся забрати лампочки;
  • після обробки запиту надійде відповідь у додатку, коли можна забрати лампи.

Програма обміну ламп вже працює в містах, райцентрах, а до кінця лютого - в селах.  Відтак, з метою економії споживання електричної енергії та відповідного зменшення навантаження на енергетичну систему України просимо взяти участь у зазначеній програмі.

💡 Як БЕЗКОШТОВНО обміняти лампочки розжарювання на економні LED-лампи?  Інструкція - YouTube