Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Меденицька селищна рада повідомляє

Дата: 15.02.2023 10:15
Кількість переглядів: 88

Меденицька селищна рада повідомляє, що 17 лютого 2023 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500га, за адресою: вул. Нова,42 в с. Верхній Дорожів Дрогобицького району Львівської області.

 

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Проект детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500га, за адресою: вул. Нова,42 в с. Верхній Дорожів Дрогобицького району Львівської області, розроблено на підставі рішення Меденицької селищної ради  від 27.08.2021р. № 780 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель та споруд гр. Бриндак Тетяні Петрівні», з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Проект розроблений у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України “Про автомобільні дороги”, ДСП 173-96 “Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів”, ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні».

  1. Основні техніко-економічні показники.

Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,2500га., передбачає собою будівництво та обслуговування.

2. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення.

Замовник: Бриндак Тетяна Петрівна.

Розробник: ФОП Гайгель В.І.

Фінансування робіт здійснювалось за кошти громадянки Бриндак Тетяни Петрівни..

3. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом внесення змін до детального плану території.

З проектом детального плану території, його графічною частиною, пояснювальною запискою, можна ознайомитись в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область Дрогобицький район смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52, з 17 лютого 2023 року протягом 30 робочих днів з 09.00 години до 13.00 години, та на офіційному сайті Меденицької селищної ради, https://medenycka-gromada.gov.ua .

  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Пропозиції та зауваження до проекту детального плану території, приймаються з 17.02.2023 протягом 30 робочих днів .

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500га, за адресою: вул. Нова,42 в с. Верхній Дорожів Дрогобицького району Львівської області, відбудуться 17 березня 2023року об 11.00 в в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область Дрогобицький район смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52 (зал засідань).

         Пропозиції подані особами, не визначеними пунктом 7 цього порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь