ЗАСТОСУНОК "DOBRE" ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ СТАНУ БЛИЗЬКИХ

Дата: 15.02.2023 12:31

В Україні запустили застосунок «Добре», який повідомляє користувача про стан його близьких. За словами розробників, застосунок дозволяє не турбувати постійними питанням на кшталт «як ти?», адже в ньому цю інформацію можна отримати автоматично та в будь-який час.

У «Добре» користувач має додавати до списку людей і переглядати їхній статус. «Зелений» свідчить про безпеку близької людини, «червоний» сповіщає, що щось не так. Після цього можна зв’язатися з людиною.

Користувач сам може налаштовувати інтервали, коли йому приходитимуть сповіщення про статус усіх його близьких. Якщо за фіксований час він не оновлює інформацію та пропускає повторні питання, усі контакти отримають сповіщення про можливе виникнення проблеми.

Застосунок доступний на Android, на iOS.

DOBRE.Pytannya – Додатки в Google Play