ПРОЕКТИ РІШЕНЬ на друге пленарне засідання ХХVIII сесії.

Дата: 03.03.2023 11:26

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Меденицької селищної ради

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про делегування повноважень виконавчому комітету Меденицької селищної ради

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівліз усуненням аварійної ситуації у Грушівській гімназіїМеденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт даху з усуненням аварійної ситуації народного дому с.Рівне КЗ «Меденицький селищний народний дім» Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт  з усуненням аварійної ситуації народного дому с.Довге КЗ «Меденицький селищний народний дім» Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по обєкту: «Капітальний ремонт системи опалення ЗДО «Калинонька» Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області».

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівлі з усуненням аварійної ситуації Ріпчицької СЗШ Іст. Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ   Про завершення процесу  декомунізації на території  Меденицької селищної  громади

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про перейменування вулиці Ю. Гагаріна в смт. Меденичі Меденицької територіальної громади Дрогобицького району

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації  по об’єкту: «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу за адресою: с. Опори, вул Перемоги, 35  Дрогобицького району Львівської області»