З початку 2023 року працівниками центру обслуговування платників Дрогобицької ДПІ надано 1299 адміністративних послуг

Дата: 03.03.2023 14:11

В Центр обслуговування платників Дрогобицької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області з початку  2023року зотриманням адміністративних послуг звернулися 1299  платників податків.  З них, в електронному вигляді - 281 платник податків, у паперовому - 1018 платників.

Найбільш запитуваними послугами стали, зокрема:

видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків  - 917 карток;

-   реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 26 РРО;

-   реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 37 КОРО;

-   видача відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 98 довідок;

-   надання витягу з реєстру платників податку на додану вартість – 14 витягів;

Фахівці центру обслуговування платників надають консультації  громадянам при заповненні ними  декларацій щодо податкової знижки та декларування отриманих доходів громадян, постійно проводять роз’яснювальну роботу щодо змін в законодавстві та приорітету отримання інформації в особистому кабінеті  за допомогою Кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Дрогобицька ДПІ