Онлайн курси з мінної безпеки згідно з алгоритмом.

Дата: 15.03.2023 13:13

Державна служба України з надзвичайних ситуацій на виконання пунктів 17 та 21 розділу II протокольного рішення № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.02.2023 (реєстраційний № 4055/0/1-23 від 07.02.2023). Спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему: Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» (далі – онлайн-курс).

Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.

Після перегляду серій можна пройти тест та отримати відповідний сертифікат

Онлайн-курс із мінної безпеки доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» за посиланням: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/coursev1:eef+EEF-033+dec2022/course/.

Мінна безпека - Новини