«Боріться — поборете! Вам Бог допомагає! За вас правда, за вас слава та воля святая!»

Дата: 17.03.2023 15:37

В продовження Шевченківських днів у Меденицькій громаді відбувся урочистий захід, присвячений  великому українському генію, поету, художнику Тарасу Шевченку - велетня духу і співця народної свободи.

На урочистому заході прозвучала поезія Шевченка, у виконанні юних виконавців, хорового колективу Меденицької громади «Brevis» лунали твори «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи, мої думи», «Заповіт»,  та інші твори Тараса Григоровича.

Селищний  голова, Михайло Живчин, заступники голови, освітяни, хоровий колектив «Brevis» та інші учасники заходу взяли участь у покладанні квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.