Дата: 19.03.2023 14:50

Щорічно у третю неділю березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Шановні працівники Меденицького Виробничого Управління  житлово – комунального господарства! Сердечно вітаємо з вашим професійним святом! Високо ціную те, що ви всі старанно працюєте на благо громади і сумлінно виконуєте свої обов’язки.

Щоденно ви спільними зусиллями виконуєте дуже важливу справу – забезпечуєте чистоту сіл та створюєте комфорт та затишок для мешканців громади. Ви на своєму фронті вдень і часто вночі, незалежно від погоди і пори року постійно тримаєте руку на пульсі.

Дякуємо вам за самовіддану працю, ,відповідальність та надійність!

Бажаю здоров’я, наснаги та благополуччя у ваших родинах!

Нехай в наших серцях завжди живе невтомна віра в те, що ПЕРЕМОГА близько і все буде Україна!

З повагою,

селищний  голова