Дата: 23.03.2023 14:56

З великою шаною, повагою і невимовним болем зустріла Меденицька територіальна громада загиблого Воїна Збройних Сил України ЛЮБОМИРА АРТИМОВИЧА. На колінах, з національними прапорами, скорботно і з жалем в серці востаннє вшанували захисника, який віддав за мир та незалежність України найцінніше - своє життя.

Біля Пам’ятника «Борцям за волю України» в смт. Меденичі отці місцевих парафій відправили панахиду за померлим. Помолилися та востаннє пошанували загиблого захисника.

Далі траурний кортеж прямував селами Меденицької громади до рідного дому в селі Верхній Дорожів, де Любомир Степанович ще трохи побуде з родиною, щоб завтра назавжди відійти у засвіти. Односельчани, родина та друзі зі сльозами на очах зустріли свого захисника.

Щире співчуття близьким та родичам.

Слава Герою України!

Чин поховання відбудеться 21. 03. 2023 р.

У селі Верхній Дорожів