Передвеликодні клопоти.

Дата: 06.04.2023 16:36

Приводити до порядку свої домівки та прилеглі до будинку території - це споконвічна традиція наших галичан. Соціальними робітниками КУ «Центр надання соціальних послуг Меденицької селищної ради»  ведеться велика підготовча робота до Великодніх свят: прибирання та побілка осель,  прання тюлів, штор, вишивок, упорядковуються двори, проводиться побілка дерев, насадження квітів, кущів тощо. До цієї роботи долучаються волонтери.

Однак саме в такі дні можна не тільки оновити своє житло, але й очистити свою душу від колишніх розчарувань, образ, гніву, нехай навіть, і праведного. Звичайно ж, варто скористатися таким шансом і змінити своє життя на краще і для цього не обов’язково бути віруючим в прямому сенсі цього слова. Нашими працівниками організовано сповідь  та Святе Причастя тих одиноких, які не можуть прийти до храму самостійно. Передвеликодній час - це найкращий час помолитися, покаятися в своїх гріхах, попросити вибачення у тих, кого колись образили. Наші соціальні робітники допомагають пекти пасочки, малювати великодні писанки та придбати все необхідне до Великоднього кошика.