Про важливість своєчасного внесення змін до ДРФО

Дата: 06.04.2023 16:47

Фахівцями Дрогобицької ДПІ постійно проводиться робота із роз’яснення громадянам норм податкового законодавства, в тому числі щодо внесення змін до даних Державного реєстру фізичних осіб при зміні місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо.

Для внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків громадянам необхідно звернутися до Центру обслуговування платників не залежно від місця проживання.

Для заповнення Заяви за формою №5ДР використовуються дані документа, що посвідчує особу (паспорт), та інших документів, які підтверджують зміни таких даних.

Фізичні особи – платники податків також  можуть подати заяву за формою №5ДР та скановані копії документів засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» вхід до якої здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал Державної податкової служби України.

Дрогобицька ДПІ