Вітання з Вербною Неділею та з католицьким Великоднем!

Дата: 09.04.2023 09:25

Шановні жителі Меденицької територіальної громади!

Сьогодні, 9 квітня, за церковним календарем одне з дванадцяти найбільших свят, Вербна Неділя – це день, коли ми згадуємо в'їзд Ісуса Христа до Єрусалиму, коли він був вітаний людьми, що підкладали свої вербові гілки під його ноги.

А також в цю неділю віруючі західного обряду святкують велике свято Христового Воскресіння, яке символізує воз’єднання Ісуса Христа  з Богом. У ці дні ми маємо згадувати про милосердя та допомогу іншим, про родину та друзів, і про те, що ми можемо зробити, щоб світ став кращим.

Хай ці святкові дні наповнюють ваші серця любов'ю та злагодою, а також подарують вам багато щастя та радості.

З нагоди Вербної Неділі та католицького Великодня, я, від імені Меденицької селищної ради, хочу вітати вас з цими святами. Нехай з гілочкою верби ваш будинок наповниться світлим щастям, новими надіями, теплою атмосферою любові та взаєморозуміння!

Нехай велике свято Христового Воскресіння зайде до Вас з дарами Миру й Перемоги! Вірю, що і Україна теж переможе у війні і заживе навіть краще, ніж до війни.

Хай Господь оберігає всіх нас, а українським захисникам і захисницям дарує мужність і свою благодать.

Нехай мир і злагода завжди панують в нашій Україні і у вашому домі!

З найкращими побажаннями,

Голова Меденицької селищної ради

Михайло Живчин

Листівки з Вербною Неділею 2021: анімаційні картинки, вітальні відкритки та  музичні відео-привітання на українській мові - Etnosoft