Гаївки - це уособлення народних звичаїв та традицій

Дата: 25.04.2023 11:41

Гарного сонячного недільного дня у селі Довге відбулися Гаївки – це українське  народне свято, яке уособлює народні звичаї та традиції.

Бути учасником таких народних святах є чудовою можливістю  насолодитися культурою свого народу, зустріти нових друзів та поринути у давні традиції.

Це дійство було організоване настоятелем місцевого храму Св. Миколая отцем Андрієм  Бунем, та активною молоддю сіл Довге,  Опари,  Літині. Перед присутніми виступили учасники Молодіжного сучасного театру на ходулях «Глорія» і показали вуличну виставу «Стефанія».

Поспілкувалися з молоддю та взяли активну участь у Гаївках отець Андрій Бунь, голова Меденицької територіальної громади Михайло Живчин  та староста села Довге  Василь Середяк . Гостями на святі були депутат Дрогобицької міської ради Михайло Задорожний і депутат Дрогобицької районної ради Андрій Сливич.

Присутні на святі діти, молодь та дорослі учасники гарно та весело провели час, Нехай спогади про Гаївку будуть приємними і незабутніми.