26 квітня 1986 року… Трагедія світового масштабу, про яку ніхто ніколи не забуде…

Дата: 26.04.2023 09:09

День пам'яті Чорнобильської катастрофи відзначається щороку 26 квітня і призначений для вшанування пам'яті жертв трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

26 квітня 1986 року стався вибух на четвертому енергоблоці ЧАЕС, який призвів до викиду радіоактивних речовин у повітря. Ця подія є найбільшою катастрофою в історії ядерної енергетики.

Цього дня українці вшановують пам'ять жертв та пам'ять тих, хто виконував свій обов'язок під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Це день нагадування про жертовність тих, хто  ліквідовував наслідки катастрофи, тих пожежників, що гасили полум’я над реактором. Це день подяки тим, хто став  на захист безпеки людства від грізного атому. Не шкодуючи себе,  ризикуючи власним життям, вони захищали світ від радіаційного лиха.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій!

26 квітня – День пам'яті Чорнобильської трагедії | Брагинівська сільська  рада