Благодійна організація "Siobhans Trust" пригощала мешканців громади смачною піцою

Дата: 28.04.2023 15:10

Волонтери шотландської благодійної організації "Siobhans Trust" подорожують Україною та готують піцу для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб. Щомісяця з печей у спеціально обладнаних фургонах дістають 35 тисяч піц.

На початку березня волонтери із Шотландії приїхали на кордон між Україною та Польщею, аби допомагати годувати біженців. А тоді зрозуміли, що багато людей в Україні, які залишили свої домівки або чиє житло були зруйновані через війну потребують допомоги. Протягом року вони мандрують нашою державою й  пригощають внутрішньо переміщених осіб, жителів різних міст, сіл та містечок смачною піцою та фруктовими напоями. Загалом  на території країни працює шість мобільних фургонів.

Цього разу шотландські мандрівники завітали до населених пунктів Меденицької громади, а саме в смт. Меденичі та с. Летня. Було роздано громадянам 300 піц. Спілкувалися з місцевими мешканцями й  роздавали "волонтерську піцу".