Платниками Меденицької селищної територіальної громади за 4 місяці поточного року перераховано понад 32018 тисяч гривень в місцевий бюджет

Дата: 03.05.2023 15:14

Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що за січень-квітень 2023 року платниками Меденицької селищною територіальної громади забезпечено надходження  платежів до місцевого  бюджету у сумі  32018 тис.грн., зокрема:

найбільшу суму надходжень складають:

- рентна плата за користування надрами – понад  11758  тис.грн.

- податок на доходи фізичних осіб – 13563,9 тис. грн.

- податок на майно – понад 3166 тис.грн.

- єдиний податок – понад  2519 тис.грн.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до місцевого бюджету сплатили підприємці - фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Внесок підприємців - фізичних осіб до бюджету громади понад  35018 тис.грн., юридичні особи спрямували до місцевого бюджету понад – 1848 тис.грн., сільськогосподарські товаровиробники – понад 545 тис.грн. єдиного податку.

«Рахунки для сплати податків та зборів можна дізнатися на сайті  ДПС в кабінеті платника, розділі «Стан розрахунків з бюджетом» або уточнити в Центрі обслуговування платників», - інформують податківці Дрогобицької  ДПІ.

Дрогобицька ДПІ