Навчання ДСНС

Дата: 08.05.2023 09:18

Протягом цього і наступного тижня до 12 травня у всіх навчальних закладах освіти Меденицької територіальної громади буде проходити «Тиждень безпеки дитини», «Тиждень з основ безпеки життєдіяльності».

Цього разу провели навчання із залученням працівників Дрогобицького районного управління ДСНС у Львівській області у Меденицькій СЗШ І – ІІІ ст. Було проведено практичне навчання у випадку пожежної безпеки і у випадку надзвичайних ситуацій. Вчилися працювати з вогнегасниками.

Основи безпеки життєдіяльності – це той фундамент знань, якому необхідно навчити з дитинства, щоб дитина виростала з розумінням того, які небезпеки чатують і, що треба зробити для максимально безпечного проживання.

Тож освітяни, рятувальники об’єднали свої зусилля, щоб провести захід, який має на меті практичне набуття навиків поводження у надзвичайних ситуаціях . Також працівники КП «Меденицька лікарня» навчали, як необхідно надавати першу домедичну допомогу, робити пов’язки, накладати шини на кінцівки.

У навчаннях взяли участь дирекція та вчителі Меденицької школи, депутати та працівники відділу освіти, культури, молоді і спорту Меденицької селищної ради.

Такі заходи є доречними у час воєнних дій у нашій країні.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 5 людей