8 травня - День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 11:28

Шановні громадяни!

8 травня щороку в Україні відзначається День пам'яті та примирення – день, який символізує закінчення Другої світової війни в Європі та перемогу над фашизмом.

Цей день має велике значення для нашої країни, оскільки вона зазнала найбільших страждань та втрат внаслідок війни. Ми пам'ятаємо всіх героїв, які віддали своє життя за перемогу у боротьбі з нацизмом, та шануємо всіх тих, хто вижив і повернувся до мирного життя, зробивши неймовірні зусилля для відновлення руйнівного наслідку війни.

Сьогодні ми згадуємо трагічні події минулого і вшановуємо пам'ять всіх загиблих у війні, незалежно від того, на якій стороні вони були. Також, ми прагнемо якнайшвидше отримати перемогу, зберегти  мир та стабільність в Україні. Ми віримо, незабаром у календарі свят України з’явиться нова святкова дата  - День Перемоги над Росією.

Нехай цей день нагадає нам про важливість миру та примирення, та допоможе зберегти спокій і гармонію в нашому краї. Ми повинні йти до майбутнього  зі знанням історії та розумінням минулого.

З повагою, селищний голова

Михайло ЖИВЧИН

8 та 9 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, День Перемоги -  Державна служба України з питань праці