ВІТАННЯ УЧНЯМ, ВИПУСКНИКАМ, ВЧИТЕЛЯМ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 02.06.2023 09:43

Вітаю всіх учнів та випускників Меденицької громади зі святом останнього дзвоника! Сьогодні ми святкуємо особливу подію, яка означає завершення навчального року і початок яскравого літнього періоду.

Дозвольте мені передати найтепліші слова привітання всім нашим вчителям, учням, батькам та всім, хто наполегливо працював, щоб навчання проходило успішно. Ваше здоров'я, талант та наполеглива праця допомогли нам подолати усі виклики, які стояли перед нами.

Сьогодні ми відзначаємо досягнення наших випускників, які завершили етап свого навчання. Вони набули не тільки знань, але й цінних дружб та незабутніх спогадів. Випускники, ви — майбутнє нашої громади, і ми пишаємося вашими досягненнями. Бажаю вам успіху в усіх ваших майбутніх зусиллях!

Цей день також є часом вдячності нашим вчителям, які зробили неможливе, щоб у такий складний час надати якісну освіту нашим дітям. Ви — справжні герої, що вкладають серце та душу в свою роботу. Дякую вам за вашу роботу і терпіння.

Шановні батьки, ваша підтримка та зацікавленість у навчанні своїх дітей є незамінним допоміжним фактором. Ваші діти мають велике бажання для розвитку та досягнення своїх мрій завдяки вашій присутності та постійній підтримці.

Нехай літо принесе радість, відпочинок і нові враження.

Бажаю випускникам успіху в подальших звершеннях та починаннях!

Здоров’я усім та мирного неба!

З повагою,

голова Меденицької селищної ради