Дата: 07.06.2023 10:06

Меденицька селищна рада повідомляє, що 02 червня 2023 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0895га, за адресою:

смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Проект детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0895га, за адресою: смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області, розроблено на підставі рішення Меденицької селищної ради від 03.06.2022р. №1816 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки з 01.03-ведення особистого селянського господарства на 03.15-для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, з метою уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту, схеми планування території району, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначенням параметрів забудови окремих земельних ділянок.

Проект розроблений на основі рішення ХХ сесії VIII скликання Меденицької селищної ради від 03.06.2022р. №1816, у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, згідно діючого нормативного документу ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні».

1. Основні техніко-економічні показники.

Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,0895га., та площею забудови ділянки 0.015га, передбачає собою будівництво та обслуговування.

2. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення.

Замовник містобудівної діяльності: Меденицька селищна рада, ЄДРПОУ 44505253

Розробник: КП «Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури»

3. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом внесення змін до детального плану території.

З проектом детального плану території, його графічною частиною, пояснювальною запискою, можна ознайомитись в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область Дрогобицький район смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52, з 02 червня 2023 року протягом 30 днів з 09.00 години до 13.00 години, та на офіційному сайті Меденицької селищної ради, https://medenycka-gromada.gov.ua .

1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Пропозиції та зауваження до проекту детального плану території, приймаються з 02.06.2023 по 03.07.2023р.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0895га, за адресою: смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області, відбудуться 03.07.2023року об 11.00 в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область Дрогобицький район смт. Меденичі, вул. Незалежності, 52 (зал засідань).

Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил/

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)