МХП/ / Громаді. Проєкт "Нова підлога для школярів Грушівської гімназії"

Дата: 09.06.2023 15:29

І. ПРОЄКТ

(назва організації, ініціативної групи, с/р)

Нова підлога для школярів Грушівської гімназії

(назва проєкту)

1. Актуальність проблеми, яку вирішує проєкт.

За роки існування Грушівської гімназії підлога дуже зносилася та не підлягає ремонту. Такий стан підлоги є небезпечним та травматичним для здоров'я школярів. Постійні ремонти дають короткочасний ефект.

Даний проєкт є необхідним школі, адже сама гімназія невзмозі придбати ламінат, а стара підлога викликає великі нарікання і щодо зовнішнього вигляду, і щодо свого фізичного стану.

Наш проєкт нової підлоги дасть можливість оновити зовнішній вигляд гімназії адже існуюче покриття давно стало непридатним.

Заміною підлогового покриття (ламінат) гімназія стане безпечною для перебування школярів в приміщенні гімназії та знизить травматизм під час перерв (діти не перечіплятимуться через стару підлогу). Здійснення заміни є дуже необхідним для школи процесом.

1. Мета.

Метою проекту є покращення якості умов перебування на території гімназії; створення належних умов для усіх учасників освітнього процесу; створення безпеки у стінах гімназії; розвиток естетичного виховання дітей.

1. Цільова аудиторія проєкту та кількість людей, які будуть охоплені проєктом (чим більше, тим краще).

Від реалізації проекту виграють в першу чергу діти  (113  осіб) та працівники навчального закладу ( 17 осіб)

1. Який внесок здійснює сільська (міська) рада та інші партнери проєкту?

Для реалізації проєкту необхідні кошти в сумі 129 846грн. для заміни підлоги у класах та коридорі Грушівської гімназії Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.

Джерелами фінансування проєкту:

кошти БО «БФ» «МХП-ГРОМАДІ» - 90 846 грн.;

кошти селищного бюджету в сумі 39 000 грн.

1. Які результати від впровадження проєкту отримає громада?

Якісна нова підлога на довгий час закриє питання щодо заміни, латання вже існуючого покриття.

1. На що конкретно потрібні кошти? Який бюджет проєкту?

Придбання ламінату для заміни підлоги у комп’ютерному класі, в кімнаті для інклюзивної діяльності та коридорі Грушівської гімназії. Цифри отримані згідно комерційної пропозиції. Бюджет проекту 129 846 грн.

7. План реалізації проєкту та команда, яка над ним працюватиме.

Будь ласка, детально опишіть графік виконання проекту за наведеною схемою:

Заплановані заходи

Відповідальні особи

(ПІБ, посада)

липень

Демонтаж старої підлоги

Трудовий колектив та батьківський комітет гімназії

Підготовка для влаштування нової підлоги

серпень

Організація з проведення робіт по заміні підлоги.

Грицюта Руслана Миколаївна, директор Грушівської гімназії

Початок робіт

вересень-жовтень

Заміна підлоги у класах і коридорі

Трудовий колектив та батьківський комітет школи

Завершення робіт

8. В які строки плануєте завершити проєкт?

Вересень-жовтень 2023 року

ІІ. БЮДЖЕТ

Нова підлога для школярів Грушівської гімназії

(назва проєкту)

Вкажіть, на що ви плануєте витратити кошти, як ви отримали такі цифри, чи є інші джерела фінансування вашого проєкту.

* За необхідності додавайте необхідну кількість рядків.

Назва витрат                  (вкажіть перелік товарів, матеріалів, послуг, які необхідні для реалізації проєкту)

Обрахунок витрат                        (вкажіть вартість товарів, матеріалів,послуг, які потрібні для реалізації проєкту)

Кошти

БФ «МХП-ГРОМАДІ» (вкажіть суму коштів, яку Ви плануєте отримати для реалізації проєкту)