ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 12.06.2023 11:47

Виконавчий комітет Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області повідомляє про проведення громадських слухань щодо розгляду технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Ріпчиці, с. Ролів, с. Солонсько, с. Далява з 12 червня по 10 липня 2023 року.

Громадське обговорення відбудеться у приміщенні Меденицької селищної ради в залі засідань 10 липня 2021 року, початок  об 11.00 год.

Технічні документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Ріпчиці, с. Ролів, с. Солонсько, с. Далява знаходяться у відділі земельних ресурсів виконавчого комітету Меденцької селищної ради.

Оголошення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських  інтересів у проєкті містобудівної документації «Внесення змін до  генерального плану та розроблення плану зонування території села  Новоселівка Брацлавської селищної ради» та звіту ...