Радіаційна аварія. Що робити?

Дата: 05.07.2023 13:54

Радіаційна аварія. Що робити? Як вберегти себе і своїх близьких?

Де перебувати і як себе знезаразти.

Як поступати з продуктами харчування.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст «ви на вулици чи в дороз? 1 помтивши спалах, не дивться в його сторону. це загрожуе оπίком рогвки, спалаховою слпотою та оπίком очей негайно знайдть заглиблення чи виступ, за яким можна сховатись. лягайте обличчям донизу, руки пёд себе якщо ви в машини закрийте BİKHa та двер, приймить захисну позу (закрийте голову руками та опустть лi̇ктi̇ на колна) прикрийте рот HIC маскою, тканиною або хусткою, дихайте через них псля вибуху негайно знайдть укриття. головний критерий хвилинна доступнсть. це може бути сховище, пдвал або центр бетонних будвель 1XB дснс укра"ни»

На зображенні може бути: текст

Можливо, це зображення (текст «знезаразьте себе 3 ช↑ знмить верхнй шар одягу. робть це обережно повильно, щоб не розтрусити радоактивний пил помстть одяг y пластиковий пакет чи герметичний контейнер, тримайте його даля вi̇д людей домашних тварин вимийте 3 милом вi̇дкрит частини тла (обличчя, руки). за можливост приймить душ. He трить шкру мсцях, де ε подряпини чи рани. голову мийте шампунем, але без кондицонеру ሻ водопровдну воду можна використовувати для прийняття душу та для побутових потреб, але не можна вживати! одягнить чистий одяг допоможить близьким зробити вищеперераховани пункти. робть це в рукавичках масци дснс укра"ни»)