Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:

Дата: 11.07.2023 12:57

Послуги з технічного обслуговування обладнання системи відеоспостереження в Меденицькій селищній територіальній громаді за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 50340000-0
Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби, у посиленні заходів безпеки, для попередження та протидії можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров’ю громадян, для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення громадської безпеки на території Меденицької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначалися з інформації про ціни на товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “Рrоzоrrо” та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках згідно з Примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18 лютого 2020 року № 275 та знаходяться відповідному додатку до тендерної документації.

Розміру бюджетного призначення складає – 200 000,00 грн.

Очікувана вартість становить – 200 000,00 грн.