Список захисних споруд Меденицької територіальної громади, де може укриватися населення і які відповідають вимогам найпростіших укриттів:

Дата: 18.12.2023 14:00

1. ПРУ № 50897 (с. Опарі вул. Перемоги, 34) адмінприміщення старостинського округу – може укриватися одночасно 35 осіб.

2. Найпростіше укриття Летнянського ЗЗСО І-ІІІ ст. (с. Летня, вул.Б.Хмельницького,6) - може укриватися одночасно 114 осіб.

3. Найпростіше укриття Далявської СЗШ І ст. (с. Далява, вул.Шкільна,1 - може укриватися одночасно 54 особи.

4. Найпростіше укриття Волощанської гімназії (с. Волоща, Дрогобицька,19 - може укриватися одночасно 118 осіб.

5.Найпростіше укриття № 1 Ролівської гімназії (Ролів, вул.Шкільна,1) - може укриватися одночасно 48 осіб.

6. Найпростіше укриття КНП «Меденицька лікарня» Меденицької селищної ради (смт Меденичі, вул. Незалежності,10) -  може укриватися одночасно 24 особи.

7. Найпростіше укриття Грушівської гімназії (с. Грушів, вул. Грушевського 44 - може укриватися одночасно 180 осіб.

8. ПРУ № 50907 ДНЗ «Меденицький професійний ліцей» (смт Меденичі, вул. Дрогобицька, 32) – дане ПРУ відповідає вимогам протирадіаційного укриття і одночасно може розмістити 1120 осіб.

Всі захисні споруди забезпечені мінімальним запасом води, продуктів харчування, медикаментів, резервним освітленням, туалетами. У разі якщо ви виявили порушення просимо Вас звертатися в селищну раду. Захисні споруди в закладах освіти під час навчального процесу будуть задіяні для учасників освітнього процесу. По мірі приведення у стан готовності список захисних споруд буде доповнятися.

Металева табличка