Портал місцевої статистики Львівщини

Дата: 13.07.2023 12:16

Портал місцевої статистики Львівщини - є публічною онлайн-платформою, де представлені основні показники життєдіяльності Львівської області, згруповані за тематичними блоками та розподілені по районах та територіальних громадах.

️Його головна мета - підвищити ефективність взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з бізнесом, громадськістю та громадянами, надаючи доступ до надійних даних щодо життєдіяльності Львівської області.

Завдяки Порталу місцевої статистики:

Громадяни та представники влади отримують доступ до основних показників життєдіяльності регіону, згрупованих за тематичними блоками, в розрізі районів та територіальних громад.

Дані зберігаються в єдиній системі, що спрощує пошук та знаходження необхідної інформації.

На порталі створено інтерактивні дашборди, де найважливіші показники життєдіяльності кожного району та територіальної громади області відображаються зрозуміло та доступно.

Портал надає можливість порівнювати декілька громад між собою за визначеними показниками.

Джерелом показників статистики, що відображаються на Порталі, є структуровані набори даних, сформовані згідно рекомендацій для наборів відкритих даних та опубліковані на Місцевому порталі  відкритих даних Львівщини

Цей інноваційний інструмент стане надійним джерелом інформації для Вас та посприяє у ефективності прийняття управлінських рішень

На Львівщині запустили Місцевий портал відкритих даних та Портал місцевої  статистики: яку інформацію там можна знайти (ВІДЕО)