ВІДКРИТО РЕНТГЕН КАБІНЕТ У ПРИМІЩЕННІ КНП «МЕДЕНИЦЬКА ЛІКАРНЯ» В СМТ. МЕДЕНИЧІ.

Дата: 18.07.2023 13:19

Відкриття рентген-кабінету є важливою подією для будь-якої громади. Це важливий інструмент для діагностики та лікування різних захворювань та травм.

Робота рентген-кабінету дозволить мешканцям громади отримувати доступну та швидку медичну діагностику без необхідності переїзду до віддалених лікарень чи медичних центрів. Це забезпечить зручність та ефективність у виявленні захворювань, оцінці стану здоров'я та призначенні відповідного лікування.

Щоб запрацював такий кабінет  необхідно було провести ряд важливих робіт, а саме ремонт кабінету згідно вимог до облаштування, підведення електричного струму за відповідними нормами, приведення кабінету до належного стану та зручності.

Вартість рентген апарату і всього необхідного обладнання для його функціонування – 3 190 000.00 грн. Кошти місцевого бюджету – 790 000.00 грн., кошти державного бюджету – 2 400 000.00 грн.

Проведення ремонту, облаштування відбулося господарським методом  за кошти місцевого бюджету, а саме :

- підключення світла,  встановлення системи вентиляції, встановлення рентгенозахисних дверей, вікон і дверей металопластикових, заміна електричної проводки.

Важливість рентген-кабінету для громади полягає в наступних аспектах:

- Діагностика захворювань, що важливо для вчасного лікування і швидкого одужання.

- Попередження захворювань, для виявлення ранніх ознак захворювань.

- Контроль лікування, успішне протікання лікування, для надання необхідної допомоги та збереження життя пацієнта.

Таким чином, відкриття рентген-кабінету в громаді є важливим кроком у поліпшенні доступу до медичної діагностики та лікування. Це забезпечує мешканцям можливість отримати швидку та якісну медичну допомогу без зайвих перешкод і зменшує витрати на поїздки до віддалених медичних закладів.