ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВІ ГРОМАДИ

Дата: 10.08.2023 08:09

Вітаємо  голову  Меденицької територіальної громади

Михайла Живчина з Днем народження!

Бажаємо Вам, Михайле Мар’яновичу, Божого благословення, невичерпної енергії у всіх починаннях та звершеннях! Щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною, змістовною, розпочаті справи приносили вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поруч  з особистим щастям. Гарне ставлення до людей, доброта і щире бажання допомогти повертались сторицею. І хай завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи.

Нехай життя  Ваше буде щедрим на приємні події, радісні звістки,  особисті досягнення. А доля шле тільки щастя й добро, мир і злагоду, вірність і щирість, розуміння від рідних і підтримки від колег.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої родини. А тепло і підтримка рідних буде надійним  захистом у всіх ситуаціях.  Щира і безмежна батьківська любов до сина і донечки нехай станеоберегом у їхньому подальшому успішному житті. А їхня повага  і шана дають сили і наснаги  у всіх починаннях!

Міцного здоров’я Вам і вашим рідним!

Мирного неба і добра!

З повагою та найкращими побажаннями,

колектив та депутатський корпус

Меденицької селищної ради