Меденицька селищна рада
Львівська область, Дрогобицький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Меденицька селищна рада повідомляє, що з 14.07.2023 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житл

Дата: 14.08.2023 12:19
Кількість переглядів: 158

Меденицька селищна рада повідомляє, що з 14.07.2023 року розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в с. Ролів, вул. Молодіжна Дрогобицького району

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Проект детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Ролів, вул. Молодіжна Дрогобицького району, розроблено на підставі рішення Меденицької селищної ради від 27.08.2021 р. №899 «Про надання дозволу на  виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд», з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації територій, призначених для комплексної забудови чи реконструкції та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про автомобільні дороги», ДСП- 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2.-5:2011 «Благоустрій територій», Схеми планування Дрогобицького району.

  1. Основні техніко-економічні показники.

Територія проектування детального плану території земельної ділянки площею 0,1500 га передбачає собою будівництво та обслуговування.

  1. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для їх розроблення.

Замовник: Меденицька селищна рада.

Розробник: Комунальне підприємство «Кредо».

Фінансування здійснювалось за кошти Медведя Андрія Михайловича.

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом внесення змін до детального плану території.

З проектом детального плану території, його графічною частиною, пояснювальною запискою можна ознайомитись в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область, Дрогобицький район, смт. Меденичі, вул. Незалежності,52 з 14.07.2023 протягом 30 робочих днів з 09.00 до 13.00 години та на офіційному сайті Меденицької селищної ради https://medenycka-gromada.gov.ua.

  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Пропозиції та зауваження до проекту детального плану території приймаються 14.07.2023 протягом 30 робочих днів.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Молодіжній в с. Ролів Дрогобицького району відбудуться 25.08.2023 року об 11.00 год в Меденицькій селищній раді за адресою: 82160, Львівська область, Дрогобицький район, смт. Меденичі, вул. Незалежності,52 (зал засідань).

Пропозиції подані особами, не визначеними пунктом 7 цього порядку або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь